Ayvacık Belediyesi

AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR - Panayır çardakları kiraya verilecektir.

Belediyemizden Duyurular

 AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR  - Panayır çardakları kiraya verilecektir.

AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN BİLDİRİLMİŞTİR.
 
1. Her yıl 20–29 Mayıs tarihleri arasında Belediyemizce düzenlenmekte olan Geleneksel hayvan ve emtia panayırımızda hazırlanan şartnamede ihale kira bedeli ve teminat miktarı belirtilen yerler,

S.NO     YERİN ADI                                                          İHALE KİRA BEDELİ                          GEÇİCİ TEMİNAT
1.            ÇEŞMEBAŞI KAHVESİ                     1240,00-TL.                                        40,00-TL.
2.            HALKEVİ KAHVESİ                                          2845,00-TL.                                        90,00-TL.
3.            EĞLENCE MAHALLİ                                        6960,00-TL.                                        210,00-TL.
4.            3 NOLU LOKANTA                                          1345,00-TL.                                        45,00-TL.
5.            4 NOLU LOKANTA                                          1695,00-TL.                                        55,00-TL.
6.            5 NOLU LOKANTA                                          1695,00-TL.                                        55,00-TL.
7.            BELEDİYE YERİ KAHVESİ                                1265,00-TL.                                        40,00-TL.
                2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45 inci maddesi hükümlerine göre açık teklif usulü veya pazarlıkla yapılacak ihale sonucuna göre kiraya verilecektir.
                2. İhale 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 15.00 da Belediye Encümeni huzurunda Belediye toplantı salonunda yapılacaktır.
                3. Buna ilişkin şartname Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğünden temin edilebilir.
                4. İhaleye Katılmak isteyenlerin teminatı yatırıp bir dilekçe, kimlik fotokopileri ve geçici teminat makbuzları ile müracaatları yeterlidir. İlanen duyurulur.
Tel: 0286 712 18 93 – 94
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

23 NİSANMilli iradenin temsil edildiği TBMM’nin açılışının ve ilk Meclis Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın onurunu ve gururunu yaşamaktayız.
Topraklarımızın işgal altında olduğu, bağımsızlığımızın tehlikeye girdiği zor bir dönemde, milletin kendi kaderine el koyduğu 23 Nisan 1920, tarihimizde önemli bir dönüm noktasıdır. Bugün bir kez daha bu anlamlı günü tüm dünya çocuklarıyla birlikte kutlama mutluluğunu yaşıyoruz. İnanıyorum ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir Türkiye’nin barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir.
Milletimizin aydınlık yarınlarını kucaklayan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuzdur. Çocuklarımızın özgür düşünceli, sorgulayan, donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu günü çocuklarımıza armağan ederek, gelecek nesillere ne kadar değer verdiğini ve onlara ne kadar güvendiğini ortaya koymuştur. Bu vesileyle geleceğin Çanakkalesi'ni ve Türkiye’sini emanet edeceğimiz çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

M.ÜNAL ŞAHİN
AYVACIK BELEDİYE BAŞKANI

 

DEVAMI

Miraç Kandili

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Ünal ŞAHİN
Ayvacık Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • AYVACIK GALERİ
  • BELEDİYE GALERİ

Videolar

  • Ayvacık Belediyesi 2018 Tanıtım Filmi
  • Tarihin Başlangıçı Ayvacık Belgeseli
  • Ayvacıktaki depremzedelerin evleri yapılmaya başlandı...
  • 2017 03 09 ÇANAKKALE AYVACIK DEVE GÜREŞLERİ 1 PART